Restaurace Plzeň

Katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
České hospody a restaurace


Registrace | Zapamatovat
Přidat podnik



Uživatelské recenze Plzeňský kraj

Celkem 6701 recenzí

jus - Café Bar Metro
8. říjen 2006 | 23:45

Prostředí velmi moderní a zároveň vkusné. Vzhledem k cenám se ale v tomto podniku nedá očekávat nával partiček kaličů, ani se nedá využít ke kracení chvíle při čekání na enko :-) Jinak ale na kafe nebo drink přes den s nějakou slečnou.. to udělá dojem.


jus - Bumerang
8. říjen 2006 | 23:32

Lokál je zajímavý především osazenstvem, vyskytují se zde příslušníci všech sociálních skupin a přesto se dobře baví. Hospoda je trochu zastrčená na nepříliš živé a nepříliš navštěvované Roudné, nicméně za návštěvu určitě stojí, z vlastní zkušenosti doporučuju hlavně neděli. Navíc majitel často promítá různé rockové koncerty.


Sova - Saloon Roudná
8. říjen 2006 | 23:32

Pivko v poradku jenom desitka, dvanactku neriskujte.


pavliCZECH - Bacardi
7. říjen 2006 | 15:57

u jezírka se pije pivečko moc hezky, když si k tomu ještě dáte vodničku není co řešit...:-)


pavliCZECH - Sportbar Slovanská
7. říjen 2006 | 15:56

normální sportbar, mají otevřeno nonstop, takže je to ideální místo na dokončení nějakého tahu, navíc můžete přiopilí sledovat přímý přenos s utkání nhl...:-)


pavliCZECH - U Kaštanu
7. říjen 2006 | 15:54

Kaštan... parádní podnik, na podzim se zde rozlévá výborný vinný burčák.


pavliCZECH - Ponorka
7. říjen 2006 | 15:54

pohodovka, nic extra, neurazí


pavliCZECH - The Pub
7. říjen 2006 | 15:52

Hodně dobrý. Hodně moc dobrý.


pavliCZECH - Forest Bar
7. říjen 2006 | 15:44

forest je v pohodě klubík, vždy si tam dám výborný Velvet


pavliCZECH - Dominik
7. říjen 2006 | 15:43

v zimě pěkná kavárna, v létě podnik, kde se scházejí 13leté existence drsně svírající pod paží skateboard... nicméně, posezení venku nikdy neurazí


pavliCZECH - Archa
7. říjen 2006 | 15:42

jo, hezký klubík to je, jen trochu drahý, ale proč by si to člověk jednou za čas nedopřál...


pavliCZECH - U Horbenů
7. říjen 2006 | 15:41

parádní lokalita, v létě si dát pivo na přilehlé louce a jen tak kecat s přáteli, co může být lepšího? dávám za 5, ale ne jako ve škole...:-))




Wellness pobyty - široký výběr víkendových pobytů se slevou


Pivní info